6.3.2018

Ceník

Pedikúra

Manikúra

Suchá medicinální pedikúra
1.návštěva
550,-/ pravidelně 480,-Kč

Suchou pedikúru provádíme vysokootáčkovým přístrojem s diamantovými frézami. Při pedikúře Vám zkrátíme a upravíme nehty, odstraníme zrohovatělou kůži, kuří oka a ošetříme zarostlé nehty. Na závěr nehtům dopřejme regeneraci bezbarvou výživou a celou pedikúru zakončíme vmasírováním regeneračního krému.

Kombinovaná medicinální pedikúra
1.návštěva 600,-/ pravidelně 520,-Kč

Tento typ pedikúry je kombinace suché medicinální pedikúry a perličkové lázně ve speciální vaničce, kde je Vašim nohám dopřáno prohřátí a uvolnění. Při lázni dochází zároveň i k změkčení zrohovatělé kůže, kterou v případě potřeby odstraníme žiletkou. Pedikúru zakončíme stejně jako u suché pedikúry lakováním bezbarvé výživy a vmasírováním krému.

Exklusivní SPA REGENERAČNÍ pedikúra 680,- Kč

Tato pedikúra má výborné účinky pro hojení a regeneraci nohou. Používáme kosmetiku s hadí tukem, který má dobré antibakteriální a protiplísňové účinky. Zabraňuje vzniku drobných kožních infekcí, odstraňuje zápach, svědění, zmírňuje podráždění, pocení, hojí rány a oděrky. Zabraňuje vzniku prasklinek a kuřích ok, změkčuje odumřelé vrstvy na patách a chodidlech, stimuluje krevní oběh a zjemňuje a hydratuje kůži nohou. Postup je stejný jako u kombinované medicinální pedikúry, jen je doplněný o zábal regeneračním, antibakteriálním a hojivým balzámem s obsahem hadího tuku. Pedikúru zakončíme vmasírováním krému s hadím tukem. Po exklusivní pedikúře budou Vaše nohy dokonale ošetřené, jemné a hladké.

SPA pedikúra TEKUTÁ SŮL 680,- Kč

Tato SPA pedikúra je kombinovaná medicinální pedikúra doplněná o peeling a zábal dělaný regeneračními a vyživujícími přípravky s obsahem mořské soli. Pravidelné zábaly nohou s těmito solemi mají i detoxikační a čisticí účinek pro celé tělo. Velice dobře čistí a dezinfikují pokožku nohou, pomáhají odstranit odumřelou kůži a zacelovat ranky, vč. popraskaných pat. Dle své chuti si sami můžete vybrat aroma-terapeutickou vůni. Na závěr dopřejeme Vašim nohám krátkou relaxační masáž pomocí přírodního výživného krému. Po této pedikúře budou Vaše nohy krásně vyživené, čisté a hebké.

SPA pedikúra PIVNÍ LÁZEŇ 650,- Kč

Pivo má na pokožku vynikající působení. Nejen, že ji vyživuje, ale má také antibakteriální a protiplísňové účinky. Také odstraňuje zápach, svědění, zmírňuje podráždění, pocení a kůži nohou krásně regeneruje, protože pivo je bohaté na vitamíny. Postup je stejný jako u kombinované medicinální pedikúry, jen při perličkové lázni ve vaničce, kde je Vašim nohám dopřáno prokrvení a uvolnění, použijeme pro koupel nohou pivo. Pravidelné pivní koupele nohou mají opravdu výborný výsledek. Kůže na nohou se méně vysušuje, je víc vláčná a plísně mají utrum.

Jednobarevné lakování v ceně pedikúry.
(nutné hlásit dopředu při objednání)
Odstranění shellacu 50,-Kč.
(nutné hlásit dopředu při objednání)

Klasická manikúra
1.návštěva 350,-/ pravidelně 320,-Kč

Při klasické manikúře Vám zajistíme dokonalou péči o Vaše nehty a ruce. Upravíme délku a tvar nehtů, změkčíme a odstraníme zrohovatělou kůžičku. Lázeň, kterou používáme při všech typech manikúry, tvoří směs soli, přírodních látek a BIO kosmetiky, a má jak regenerační, tak krásně bělící účinek na Vaše nehty. Po úpravě nehtů je vyleštíme a ošetříme regeneračním bezbarvým lakem. Na závěr dopřejeme Vašim rukám krátkou relaxační masáž pomocí přírodního výživného krému.

Manikúra s P-Shine
1.návštěva 400,-/pravidelně 380,-Kč
(ke SPA manikúře 50,- Kč)

P-Shine je speciální japonská metoda s použitím přípravků obsahujících pravý včelí vosk a minerály. Při této metodě dochází k regeneraci vlastních nehtů. P-Shine zbavuje nehty lámání, třepení a dodá jim lesk. Zároveň při pravidelné a dlouhodobé aplikaci zabraňuje tvorbě záděrek a podporuje pevnost a přirozený růst nehtů. P-Shine je vhodný jak pro ženy, tak pro muže a provádí se při klasické manikúře, kdy nahrazuje regenerační bezbarvý lak. Doporučujeme především pro regeneraci slabých a třepících se nehtů a také po odstranění gelových nehtů. Výsledky jsou výborné, ale je nutné aplikaci provádět pravidelně.

SPA manikúra TEKUTÁ SŮL 400,- Kč

Typ speciální manikúry, při které navíc Vaše ruce ošetříme lázní, peelingem a zábalem přípravky s obsahem mořské soli. Sůl má pro pokožku a nehty vynikající účinky, které se projeví právě při zábalu. Regeneruje, hydratuje, dezinfikuje, vyživuje a nádherně zjemňuje. Dle své chuti si sami můžete vybrat aromaterapetickou vůni. Pro ošetření nehtů si můžete vybrat buď lakování regeneračním bezbarvým lakem, nebo P-Shine. Na závěr dopřejeme Vašim rukám krátkou relaxační masáž pomocí přírodního výživného krému.

Luxusní PERLOVÁ SPA manikúra 400,- Kč

Perlový prášek, který je vyroben z přírodních říčních perel, je jedním z nejznámějších prostředků tradiční čínské medicíny. Obsahuje komplexní minerály a stopové prvky s vysokým obsahem vápníku, všechny esenciální aminokyseliny a perlový protein. Díky tomuto složení zpomaluje proces stárnutí, zlepšuje elasticitu kůže, zbavuje a zabraňuje vzniku stařeckých skvrn a zpevňuje nehty. Po klasické manikúře dopřejeme Vašim rukám omlazující a dokonale ošetřující zábal minerální kašičkou z perlového prášku. Manikúru zakončíme samozřejmě relaxační masáží, při níž vmasírujeme vyživující krém.

Peeling + parafínový zábal rukou 95,- Kč

Parafínový zábal je ideální procedura, která kombinuje ozdravující i estetické účinky. Ponořením rukou do parafínu bohatého na vitamíny o teplotě cca 55°C dochází k celkovému prohřátí, které pomáhá při revmatických problémech, prokrvuje a zjemňuje pokožku a působí dobře. Zábaly regenerují suchou a popraskanou kůži, pomáhají zjemnit hrubou, zatvrdlou a mozolovitou pokožku, zpevňují a ošetřují nehty a jejich okolí. Také při nich dochází k uvolnění bolesti drobných kloubů rukou, ztuhlých svalů a zápěstí, které vzniká následkem jednostranné námahy např. při práci na počítači. Pravidelnými parafínovými zábaly docílíte nejen zpevněných nehtů, ale i krásné jemně hedvábné, vyživené a pružné pokožky.

Jednobarevné lakování v ceně manikúry.
(nutné hlásit dopředu při objednání)

Odstranění shellacu 50,-Kč.
(nutné hlásit dopředu při objednání)

Reflexní masáž  350,-Kč

Reflexní masáž, která trvá cca 45-60 minut (dle stavu nohou), doporučuji kombinovat s pedikúrou, nejlépe kombinovanou medicinální nebo SPA pedikúrou ZAHŘÍVACÍ či TEKUTÁ SŮL. Protože při těchto typech pedikúry dochází díky lázním a zábalům k dokonalému očištění nohou a uvolnění svalů. A tak si lepé vychutná celé Vaše tělo účinky reflexní masáže.
Pro stále klienty jsou připraveny balíčky se zajímavými cenami.

Ceny jsou platné od 1.1.2022

Pravidelné ošetření znamená ošetření za 4 – 8 týdnů od poslední návštěvy.
Pravidla poskytování služeb najdete ZDE.

Aktuální příspěvky pojišťoven v roce 2022 pro diabetiky naleznete na stránkách České podiatrické společnosti ZDE.