6.3.2018

Ceník

Pedikúra

Manikúra

Suchá medicinální pedikúra
1.návštěva
500,-/ pravidelně 450,-Kč

Suchou pedikúru provádíme vysokootáčkovým přístrojem s diamantovými frézami. Při pedikúře Vám zkrátíme a upravíme nehty, odstraníme zrohovatělou kůži, kuří oka a ošetříme zarostlé nehty. Na závěr nehtům dopřejme regeneraci bezbarvou výživou a celou pedikúru zakončíme vmasírováním regeneračního krému.

Kombinovaná medicinální pedikúra
1.návštěva 550,-/ pravidelně 490,-Kč

Tento typ pedikúry je kombinace suché medicinální pedikúry a perličkové lázně ve speciální vaničce, kde je Vašim nohám dopřáno prohřátí a uvolnění. Při lázni dochází zároveň i k změkčení zrohovatělé kůže, kterou v případě potřeby odstraníme žiletkou. Pedikúru zakončíme stejně jako u suché pedikúry lakováním bezbarvé výživy a vmasírováním krému.

Exklusivní SPA REGENERAČNÍ pedikúra 600,- Kč

Tato pedikúra má výborné účinky pro hojení a regeneraci nohou. Používáme kosmetiku s hadí tukem, který má dobré antibakteriální a protiplísňové účinky. Zabraňuje vzniku drobných kožních infekcí, odstraňuje zápach, svědění, zmírňuje podráždění, pocení, hojí rány a oděrky. Zabraňuje vzniku prasklinek a kuřích ok, změkčuje odumřelé vrstvy na patách a chodidlech, stimuluje krevní oběh a zjemňuje a hydratuje kůži nohou. Postup je stejný jako u kombinované medicinální pedikúry, jen je doplněný o zábal regeneračním, antibakteriálním a hojivým balzámem s obsahem hadího tuku. Pedikúru zakončíme vmasírováním krému s hadím tukem. Po exklusivní pedikúře budou Vaše nohy dokonale ošetřené, jemné a hladké.

SPA pedikúra TEKUTÁ SŮL 600,- Kč

Tato SPA pedikúra je kombinovaná medicinální pedikúra doplněná o peeling a zábal dělaný regeneračními a vyživujícími přípravky s obsahem mořské soli. Pravidelné zábaly nohou s těmito solemi mají i detoxikační a čisticí účinek pro celé tělo. Velice dobře čistí a dezinfikují pokožku nohou, pomáhají odstranit odumřelou kůži a zacelovat ranky, vč. popraskaných pat. Dle své chuti si sami můžete vybrat aroma-terapeutickou vůni. Na závěr dopřejeme Vašim nohám krátkou relaxační masáž pomocí přírodního výživného krému. Po této pedikúře budou Vaše nohy krásně vyživené, čisté a hebké.

SPA pedikúra PIVNÍ LÁZEŇ 550,- Kč

Pivo má na pokožku vynikající působení. Nejen, že ji vyživuje, ale má také antibakteriální a protiplísňové účinky. Také odstraňuje zápach, svědění, zmírňuje podráždění, pocení a kůži nohou krásně regeneruje, protože pivo je bohaté na vitamíny. Postup je stejný jako u kombinované medicinální pedikúry, jen při perličkové lázni ve vaničce, kde je Vašim nohám dopřáno prokrvení a uvolnění, použijeme pro koupel nohou pivo. Pravidelné pivní koupele nohou mají opravdu výborný výsledek. Kůže na nohou se méně vysušuje, je víc vláčná a plísně mají utrum.

ZAHŘÍVACÍ SPA pedikúra 600,-Kč

Pedikúra, při níže Vaše nohy pocítí blahodárné teplo, které uvolní tělo a uleví i od nachlazení. Medicinální pedikúra je při této pedikúře doplněná o blahodárnou dvoufázovou koupel se směsí přírodních olejů, které účinně změkčují hrubou kůži, kuří oka a mozoly. Koupel díky dlouhodobému zahřívacímu účinku stimuluje krevní oběh, a tak i ulevuje při nachlazení. Pomáhá také regulovat pocení, zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu a při pravidelném používání ochrání Vaše nohy i před plísňovými infekcemi.

Parafínový zábal nohou 60,-Kč
(ke SPA pedikúře 40,- Kč)

Parafínový zábal aplikuji pouze po pedikúře = kompletním ošetření nohou. Protože nohy jsou tak očištěné od nepotřebné kůže. A tak se krém lépe a do větší hloubky vstřebá do pokožky. Rozehřátý parafín (cca 50°C) se na očištěné a vydezinfikované nohy aplikuje nastříkáním ze speciálního spreje. Nohy se krásně zahřejí, uvolní a prokrví, a díky teplému zábalu se regenerační krém vstřebá snadněji do hloubky. To pomáhá k zacelení ranek a prasklin, vyživení suchých míst a postupnému rozpouštění otlaků. Zábaly je dobré pravidelně opakovat, protože až při pravidelném dlouhodobém používání uvidíte, že opravdu chodidlům pomáhají a prospívají.

Jednobarevné lakování v ceně pedikúry (nutné hlásit dopředu při objednání).
Odstranění shellacu 50,-Kč (nutné hlásit dopředu při objednání).

Klasická manikúra
1.návštěva 320,-/ pravidelně 300,-Kč

Při klasické manikúře Vám zajistíme dokonalou péči o Vaše nehty a ruce. Upravíme délku a tvar nehtů, změkčíme a odstraníme zrohovatělou kůžičku. Lázeň, kterou používáme při všech typech manikúry, tvoří směs soli, přírodních látek a BIO kosmetiky, a má jak regenerační, tak krásně bělící účinek na Vaše nehty. Po úpravě nehtů je vyleštíme a ošetříme regeneračním bezbarvým lakem. Na závěr dopřejeme Vašim rukám krátkou relaxační masáž pomocí přírodního výživného krému.

Manikúra s P-Shine
1.návštěva 380,-/pravidelně 350,-Kč
(ke SPA manikúře 50,- Kč)

P-Shine je speciální japonská metoda s použitím přípravků obsahujících pravý včelí vosk a minerály. Při této metodě dochází k regeneraci vlastních nehtů. P-Shine zbavuje nehty lámání, třepení a dodá jim lesk. Zároveň při pravidelné a dlouhodobé aplikaci zabraňuje tvorbě záděrek a podporuje pevnost a přirozený růst nehtů. P-Shine je vhodný jak pro ženy, tak pro muže a provádí se při klasické manikúře, kdy nahrazuje regenerační bezbarvý lak. Doporučujeme především pro regeneraci slabých a třepících se nehtů a také po odstranění gelových nehtů. Výsledky jsou výborné, ale je nutné aplikaci provádět pravidelně.

Exklusivní SPA manikúra 400,- Kč

Při této manikúře pocítí Vaše ruce okamžitě blahodárný účinek. Kosmetika s hadím tukem poskytne zklidnění, rychlou obnovu a hojení poškozené pokožky. Také aktivuje obranné funkce kůže a dodá buňkám potřebnou výživu. Tento typ SPA manikúry je výborný při regeneraci nehtů po odstraněný gelových nehtů či gel laků, nebo při záděrkách a popraskaných valech kolem nehtů a mozolech. Ošetření je stejné jako při klasické manikúře, kdy po lakování regeneračním bezbarvým lakem, nebo nanesení P-Shine, uděláme cca 10minutový zábal. Na závěr manikúry Vám vmasírujeme regenerační hydratační krém s hadím tukem. Pro opravdu rychlý regenerační účinek doporučuji ještě i parafínový zábal.

SPA manikúra TEKUTÁ SŮL 400,- Kč

Typ speciální manikúry, při které navíc Vaše ruce ošetříme lázní, peelingem a zábalem přípravky s obsahem mořské soli. Sůl má pro pokožku a nehty vynikající účinky, které se projeví právě při zábalu. Regeneruje, hydratuje, dezinfikuje, vyživuje a nádherně zjemňuje. Dle své chuti si sami můžete vybrat aromaterapetickou vůni. Pro ošetření nehtů si můžete vybrat buď lakování regeneračním bezbarvým lakem, nebo P-Shine. Na závěr dopřejeme Vašim rukám krátkou relaxační masáž pomocí přírodního výživného krému.

Luxusní PERLOVÁ SPA manikúra 400,- Kč

Perlový prášek, který je vyroben z přírodních říčních perel, je jedním z nejznámějších prostředků tradiční čínské medicíny. Obsahuje komplexní minerály a stopové prvky s vysokým obsahem vápníku, všechny esenciální aminokyseliny a perlový protein. Díky tomuto složení zpomaluje proces stárnutí, zlepšuje elasticitu kůže, zbavuje a zabraňuje vzniku stařeckých skvrn a zpevňuje nehty. Po klasické manikúře dopřejeme Vašim rukám omlazující a dokonale ošetřující zábal minerální kašičkou z perlového prášku. Manikúru zakončíme samozřejmě relaxační masáží, při níž vmasírujeme vyživující krém.

Peeling + parafínový zábal rukou 95,- Kč
(ke SPA službě 60,- Kč)

Parafínový zábal je ideální procedura, která kombinuje ozdravující i estetické účinky. Ponořením rukou do parafínu bohatého na vitamíny o teplotě cca 55°C dochází k celkovému prohřátí, které pomáhá při revmatických problémech, prokrvuje a zjemňuje pokožku a působí dobře. Zábaly regenerují suchou a popraskanou kůži, pomáhají zjemnit hrubou, zatvrdlou a mozolovitou pokožku, zpevňují a ošetřují nehty a jejich okolí. Také při nich dochází k uvolnění bolesti drobných kloubů rukou, ztuhlých svalů a zápěstí, které vzniká následkem jednostranné námahy např. při práci na počítači. Pravidelnými parafínovými zábaly docílíte nejen zpevněných nehtů, ale i krásné jemně hedvábné, vyživené a pružné pokožky.

Jednobarevné lakování v ceně manikúry (nutné hlásit dopředu při objednání).
Odstranění shellacu 50,-Kč (nutné hlásit dopředu při objednání).

Reflexní masáž chodidel 380,-/ pravidelně 300,-Kč

Reflexní masáž, která trvá cca 45-60 minut (dle stavu nohou), doporučuji kombinovat s pedikúrou, nejlépe kombinovanou medicinální nebo SPA pedikúrou ZAHŘÍVACÍ či TEKUTÁ SŮL. Protože při těchto typech pedikúry dochází díky lázním a zábalům ke dokonalému očištění nohou a uvolnění svalů. Tak si lepé vychutná celé Vaše tělo účinky reflexní masáže.
Pro stále klienty jsou připraveny speciální balíčky se zajímavými cenami.

Kompletní aktuální ceník naleznete ZDE. Pravidelné ošetření znamená ošetření za 4 – 8 týdnů od poslední návštěvy.
Senioři 65+ u nás mají výhodnější ceny.
Pravidla poskytování služeb najdete ZDE.

Úhrada přístrojového ošetření diabetiků z fondu prevence VZP – 1000 Kč na přístrojové ošetření nohou.
Příklad úspory: suchá přístrojová pedikúra senioři 400,-/pravidelné ošetření. Při 6 návštěvách za rok = 2.400,- – příspěvek až 1.000,- = 1.400,-/rok = 233,-/ošetření.