6.3.2018

Ceník

Pedikúra

Manikúra

Suchá medicinální pedikúra 1.návštěva 500,-/ pravidelně 450,-Kč

Suchou pedikúru provádíme vysokootáčkovým přístrojem s diamantovými frézami. Při pedikúře Vám zkrátíme a upravíme nehty, odstraníme zrohovatělou kůži, popřípadě i kuří oka a zarostlé nehty. Ošetříme nehty regeneračním bezbarvým lakem a celou pedikúru zakončíme krátkou relaxační masáží pomocí přírodního výživného krému.

Kombinovaná medicinální pedikúra 1.návštěva 550,-/ pravidelně 490,-Kč

Tento typ pedikúry je kombinace suché medicinální pedikúry a perličkové lázně ve speciální vaničce, kde je Vašim nohám dopřáno prokrvení a uvolnění. Při lázni dochází zároveň i k změkčení zrohovatělé kůže, kterou Vám následně čepelkou odstraníme. Pedikúru zakončíme stejně jako u suché pedikúry lakováním a krátkou relaxační masáží.

Exklusivní SPA REGENERAČNÍ pedikúra 600,- Kč

Tato pedikúra má výborné výsledky při hojení a regeneraci nohou. Používáme kosmetiku s hadí tukem, který má dobré antibakteriální a protiplísňové účinky. Zabraňuje vzniku drobných kožních infekcí, odstraňuje zápach, svědění, zmírňuje podráždění, pocení, hojí rány a oděrky. Zabraňuje vzniku prasklinek a kuřích ok, změkčuje odumřelé vrstvy na patách a chodidlech, stimuluje krevní oběh a zjemňuje a hydratuje kůži nohou včetně pat. Postup je stejný jako u kombinované medicinální pedikúry, doplněný o zábal regeneračním, antibakteriálním a hojivým balzámem s obsahem hadího tuku. Pedikúru zakončíme krátkou masáží, při níž vmasíruje krém s hadím tukem. Po exklusvní pedikúře budou Vaše nohy dokonale ošetřené, jemné a hladké.

SPA pedikúra TEKUTÁ SŮL 600,- Kč

Tato SPA pedikúra je kombinovaná medicinální pedikúra doplněná o peeling a zábal dělaný regeneračními a vyživujícími přípravky s obsahem mořské soli. Pravidelné zábaly nohou s těmito solemi mají i detoxikační a čisticí účinek pro celé tělo (díky složení přípravků a reflexních zónách). Velice dobře čistí a dezinfikují pokožku nohou, pomáhají odstranit odumřelou kůži a zacelovat ranky, vč. popraskaných pat. Dle své chuti si sami můžete vybrat aroma-terapeutickou vůni. Na závěr dopřejeme Vašim nohám krátkou relaxační masáž pomocí přírodního výživného krému. Po této pedikúře budou Vaše nohy dokonale vyživené a hebké.

SPA pedikúra PIVNÍ LÁZEŇ 550,- Kč

Pivo má na pokožku vynikající působení. Nejen, že ji vyživuje, ale má také antibakteriální a protiplísňové účinky. Také odstraňuje zápach, svědění, zmírňuje podráždění, pocení a kůži nohou krásně regeneruje, protože pivo je bohaté na vitamíny. Postup je stejný jako u kombinované medicinální pedikúry, jen při perličkové lázni ve vaničce, kde je Vašim nohám dopřáno prokrvení a uvolnění, použijeme pro koupel nohou pivo (nutné vždy hlásit při objednání). Pravidelné pivní koupele nohou mají opravdu výborný výsledek. Kůže na nohou se méně vysušuje, je víc vláčná a plísně mají útrum.

ZAHŘÍVACÍ SPA pedikúra 600,-Kč

Pedikúra, při níže nejen Vaše nohy pocítí blahodárné teplo, které uvolní tělo a uleví i od nachlazení. Medicinální pedikúra je při této pedikúře doplněná o blahodárnou dvoufázovou koupel se směsí přírodních olejů, které účinně změkčují hrubou kůži, kuří oka a mozoly. Koupel díky dlouhodobému zahřívacímu účinku stimuluje krevní oběh, a tak i ulevuje při nachlazení. Pomáhá také regulovat pocení, zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu a při pravidelném používání ochrání Vaše nohy i před plísňovými infekcemi.

Reflexní masáž chodidel 380,-/ pravidelně 300,-Kč

Reflexní masáž, která trvá cca 45-60minut (dle stavu nohou), doporučuji kombinovat s pedikúrou, nejlépe kombinovanou medicinální nebo SPA pedikúrou ZAHŘÍVACÍ či TEKUTÁ SŮL. Protože při těchto typech pedikúry dochází díky lázním a zábalům ke krásnému očištění nohou a uvolnění svalů, a tak si lepé vychutná celé Vaše tělo účinky reflexní masáže.
Pro stále klienty jsou připraveny speciální balíčky se zajímavými cenami!


Jednobarevné lakování v ceně pedikúry (nutné hlásit dopředu při objednání).
Odstranění shellacu 50,-Kč (nutné hlásit dopředu při objednání).

Klasická manikúra 1.návštěva 320,-/ pravidelně 300,-Kč

Při klasické manikúře Vám zajistíme dokonalou péči o Vaše nehty a ruce. Upravíme délku a tvar nehtů, změkčíme a odstraníme zrohovatělou kůžičku. Lázeň, kterou používáme při všech typech manikúry, tvoří směs soli, přírodních látek a BIO kosmetiky, a má jak regenerační, tak krásně bělící účinek na Vaše nehty. Po úpravě nehtů je vyleštíme a ošetříme regeneračním bezbarvým lakem. Na závěr dopřejeme Vašim rukám krátkou relaxační masáž pomocí přírodního výživného krému.

Manikúra s P-Shine 1.návštěva 380,-/pravidelně 350,-Kč
(ke SPA manikúře 50,- Kč)

P-Shine je speciální japonská metoda s použitím přípravků obsahujících pravý včelí vosk a minerály. Při této metodě dochází k regeneraci vlastních nehtů. P-Shine zbavuje nehty lámání, třepení a dodá jim lesk. Zároveň při pravidelné a dlouhodobé aplikaci zabraňuje tvorbě záděrek a podporuje pevnost a přirozený růst nehtů. P-Shine je vhodný jak pro ženy, tak pro muže a provádí se při klasické manikúře, kdy nahrazuje regenerační bezbarvý lak. Doporučujeme především pro regeneraci slabých a třepících se nehtů a také po odstranění gelových nehtů. Výsledky jsou výborné, ale je nutné aplikaci provádět pravidelně.

Exklusivní SPA manikúra 400,- Kč

Při této manikúře pocítí Vaše ruce okamžitě blahodárný účinek. Kosmetika s hadím tukem poskytne zklidnění, rychlou obnovu a hojení poškozené pokožky. Také aktivuje obranné funkce kůže a dodá buňkám potřebnou výživu. Tento typ SPA manikúry je výborný při regeneraci nehtů po odstraněný gelových nehtů či gel laků, nebo při záděrkách a popraskaných valech kolem nehtů a mozolech. Ošetření je stejné jako při klasické manikúře, kdy po lakování regeneračním bezbarvým lakem, nebo nanesení P-Shine, uděláme cca 10minutový zábal. Na závěr manikúry Vám vmasírujeme regenerační hydratační krém s hadím tukem. Pro opravdu rychlý regenerační účinek doporučuji ještě i parafínový zábal.

SPA manikúra TEKUTÁ SŮL 400,- Kč

Typ speciální manikúry, při které navíc Vaše ruce ošetříme lázní, peelingem a zábalem přípravky s obsahem mořské soli. Sůl má pro pokožku a nehty vynikající účinky, které se projeví právě při zábalu. Regeneruje, hydratuje, dezinfikuje, vyživuje a nádherně zjemňuje. Dle své chuti si sami můžete vybrat aromaterapetickou vůni. Pro ošetření nehtů si můžete vybrat buď lakování regeneračním bezbarvým lakem, nebo P-Shine. Na závěr dopřejeme Vašim rukám krátkou relaxační masáž pomocí přírodního výživného krému.

Luxusní PERLOVÁ SPA manikúra 400,- Kč

Perlový prášek, který je vyroben z přírodních říčních perel, je jedním z nejznámějších prostředků tradiční čínské medicíny. Obsahuje komplexní minerály a stopové prvky s vysokým obsahem vápníku, všechny esenciální aminokyseliny a perlový protein. Díky tomuto složení zpomaluje proces stárnutí, zlepšuje elasticitu kůže, zbavuje a zabraňuje vzniku stařeckých skvrn a zpevňuje nehty. Po klasické manikúře dopřejeme Vašim rukám omlazující a dokonale ošetřující zábal minerální kašičkou z perlového prášku. Manikúru zakončíme samozřejmě relaxační masáží, při níž vmasírujeme vyživující krém.

Peeling + parafínový zábal rukou 95,- Kč
(ke SPA manikúře 60,- Kč)

Parafínový zábal je ideální procedura, která kombinuje ozdravující i estetické účinky. Ponořením rukou do parafínu bohatého na vitamíny o teplotě cca 55°C dochází k celkovému prohřátí, které pomáhá při revmatických problémech, prokrvuje a zjemňuje pokožku a působí dobře i na nervovou soustavu. Zábaly regenerují suchou a popraskanou kůži, pomáhají zjemnit hrubou, zatvrdlou a mozolovitou pokožku a zpevňují a ošetřují nehty a jejich okolí. Také při nich dochází k uvolnění bolesti drobných kloubů rukou, ztuhlých svalů a zápěstí, které vzniká následkem jednostranné námahy např. při práci na počítači. Pravidelnými parafínovými zábaly docílíte nejen zpevněných nehtů, ale i krásné jemně hedvábné, vyživené a pružné pokožky.

Jednobarevné lakování v ceně manikúry.

Kompletní aktuální ceník naleznete ZDE. Pravidelné ošetření znamená ošetření za 4 – 8 týdnů od poslední návštěvy.
Senioři 65+ u nás mají výhodnější ceny.
Pravidla pro ošetření najdete ZDE.

Úhrada přístrojového ošetření diabetiků z fondu prevence VZP – 1000 Kč na přístrojové ošetření nohou. Podmínky čerpání příspěvku naleznete ZDE.
Příklad úspory: suchá přístrojová pedikúra senioři 400,-/pravidelné ošetření. Při 6 návštěvách za rok = 2.400,- – příspěvek až 1.000,- = 1.400,-/rok = 233,-/ošetření.

V roce 2019 platí pro zaměstnance a hráče FC Slovan Liberec zvýhodněný Medicinální program. Informace k němu naleznete ZDE.