15.6.2017

Novinky

SALON POSKYTUJE SLUŽBY OPĚT OD 11. 5. 2020.

Podmínky poskytnutí služeb v salonu při nouzovém stavu (nařízení vlády č.493 ze dne 30.4.2020):

1. Klienti jsou objednáni v dostatečných časových intervalech, aby se v provozovně nepotkávali. Proto se prospím pokuste dodržet přesný čas, na který jste objednaní, aby nemuseli klienti objednaní po Vás zbytečně čekat. Pokud přijdete dříve, počkejte prosím mimo provozovnu.

2. Služba bude poskytnuta klientům, kteří se cítí zdravě, nejsou nachlazení, neberou na příklad antibiotika a nejsou v karanténě (klient potvrdí před poskytnutím služby)!!!

3. Po sundání obuvi, před usazením do křesla je třeba si umýt ruce antibakteriálním mýdlem. Při vstupu do provozovny a během ošetření je nutné mít roušku.

4. V provozovně budu průběžně větrat. Používám i čističku vzduchu s ionizátorem vzduchu.

5. Dezinfekce nástrojů a povrchů probíhá podle provozního řádu schváleného Krajskou hygienickou stanicí v Liberci.
Mám dostatečné zásoby všech potřebných dezinfekčních přípravků (pro dezinfekci jak kůže, tak i nástrojů a povrchů vč. klik) a ochranných pomůcek. Proto se nemusíte bát, že by hygienická pravidla nebyla v salonu dostatečně dodržena.

6. Prosím připravte si při platbě hotově přesnou částku. Jinak lze za služby platit i bankovním převodem.
V případě, že máte zakoupený dárkový poukaz, jehož platnost končila v době uzavření salonu (na příklad do konce dubna), je možné ho využít do konce června 2020.

Upozorňuji, že stále také platí pravidla salonu, která najdete na webových stránkách – https://salon-liris.cz/cenik/podminky-salonu-a-pravidla-osetreni/


Těším se na Vaši návštěvu.

Kateřina Štěpánková

PF 2020

Příspěvek VZP na přístrojovou pedikúru pro diabetiky v roce 2019

VZP ČR v rámci jednoho z pilířů svého benefitního programu – Pilíř prevence onemocnění diabetes mellitus uhradí v roce 2019 svým diabetickým klientům až 1000 Kč na přístrojové ošetření nohou. Základní podmínky proplacení tohoto benefitu VZP ČR naleznete zde.
 
Příklad úspory: suchá přístrojová pedikúra senioři 400,-/ pravidelné ošetření při 6 návštěvách za rok = 2.400,- – příspěvek až 1.000,- = 1.400,-/rok = 233,-/ošetření.

Speciální akční balíčky

Připravila jsem pro Vás balíčky z nejoblíbenějších procedur. Můžete si je prohlédnout zde.

Cvičení s chodidly

Doporučuji kurz „Cvičení chodidlo“. Spolupracuji s paní Lindou Varnuškovou, která jako jediná v Liberci provádí lekce a kurzy na cvičení s chodidly.
Paní Varnušková, která je i instruktorkou FITNESS CENTRA A OSOBNÍ TRENÉR FITNESS, IQ Pohybový specialista a zabývá se i správným držením těla (Lordotické křivky), nabízí mým klientům, jak jedinečné cvičení, tak i odbornou pomoc a konzultace.
Více podrobností k cvičení Vám ráda sdělím, případně můžete kontaktovat přímo paní Varnuškovou na čísle +420 723 773 360.

Od stavu chodidel včetně tvaru kleneb se odvíjí spousta dalších faktorů, jako na příklad:
1. držení těla (kam při chůzi přenášíme své těžiště)
2. stav a namáhání páteře včetně krční
3. stav a namáhání kyčlí a kolen (pánevní dno)
4. bolesti či křeče v nártech a v oblasti achilovky a kotníků
5. bolesti či křeče v lýtkách
6. bolesti hlavy
7. prevence proti otlakům
atd.

Jak jsem sama na vlastní chodidla a celé nohy (včetně páteře) při prvním kurzu zjistila, tak toto cvičení je skutečně účinné a prospívá celému tělu. Již po prvních lekcích mě přestala bolet lýtka a stehna, která při své práci zatěžuji. Při pravidelném cvičení přestaly i bolesti zad. Správné chození „s chodidly“ jsem také využila v zimě, kdy jsem při chůzi po zledovatělých cestách zapojila i chodidla, a tak jsem držela lépe stabilitu a neklouzala se.
Osobně bych cvičení pod dozorem paní Varnuškové doporučila všem lidem, protože funguje, sama jsem pocítila jeho vynikající účinky!