15.6.2017

Novinky

PROSINEC

Chtěla bych poděkovat všem svým stálým klientům, a tak jsem v měsíci prosinci připravila malé překvapení 😉

 

Spolupráce s FC Slovan Liberec roce 2019

Nově pro rok 2019 jsem navázala spolupráci s naším skvělým FC Slovan Liberec. Pro zaměstnance a hráče jsem připravila zvýhodněný medicinální program (informace zde) a pro fanoušky jsou připraveny dárkové poukazy na služby, které můžete získat při utkáních. Těším se na viděnou s Vámi 😉

Příspěvek VZP na přístrojovou pedikúru pro diabetiky v roce 2019

VZP ČR v rámci jednoho z pilířů svého benefitního programu – Pilíř prevence onemocnění diabetes mellitus uhradí v roce 2019 svým diabetickým klientům až 1000 Kč na přístrojové ošetření nohou. Základní podmínky proplacení tohoto benefitu VZP ČR naleznete zde.
 
Příklad úspory: suchá přístrojová pedikúra senioři 400,-/ pravidelné ošetření při 6 návštěvách za rok = 2.400,- – příspěvek až 1.000,- = 1.400,-/rok = 233,-/ošetření.

Speciální akční balíčky

Připravila jsem pro Vás balíčky z nejoblíbenějších procedur. Můžete si je prohlédnout zde.

Cvičení s chodidly

Doporučuji kurz „Cvičení chodidlo“. Spolupracuji s paní Lindou Varnuškovou, která jako jediná v Liberci provádí lekce a kurzy na cvičení s chodidly.
Paní Varnušková, která je i instruktorkou FITNESS CENTRA A OSOBNÍ TRENÉR FITNESS, IQ Pohybový specialista a zabývá se i správným držením těla (Lordotické křivky), nabízí mým klientům, jak jedinečné cvičení, tak i odbornou pomoc a konzultace.
Více podrobností k cvičení Vám ráda sdělím, případně můžete kontaktovat přímo paní Varnuškovou na čísle +420 723 773 360.

Od stavu chodidel včetně tvaru kleneb se odvíjí spousta dalších faktorů, jako na příklad:
1. držení těla (kam při chůzi přenášíme své těžiště)
2. stav a namáhání páteře včetně krční
3. stav a namáhání kyčlí a kolen (pánevní dno)
4. bolesti či křeče v nártech a v oblasti achilovky a kotníků
5. bolesti či křeče v lýtkách
6. bolesti hlavy
7. prevence proti otlakům
atd.

Jak jsem sama na vlastní chodidla a celé nohy včetně páteře při prvním kurzu zjistila,
tak toto cvičení je skutečně vynikající a prospívá celému tělu. Již po prvních lekcích mě přestala bolet lýtka a stehna, která při své práci též často zatěžuji.A při pravidelném cvičení přestaly i bolesti páteře. A správné chození „s chodidly“ jsem
využila i v zimě, kdy jsem při zapojení chodidel neměla problém chodit i po zledovatělém chodníku.
Osobně bych toto cvičení pod dozorem paní Varnuškové doporučila všem lidem, protože jsem sama pocítila jeho vynikající účinky!