15.6.2017

Novinky

Báječná novinka pro REGENERACI CHODIDEL

Nyní můžete během celého roku dopřát Vašim chodidlům vymazlenou péči podobnou parafínovému zábalu – REGENERAČNÍ zábal na nohy 80,-Kč/ ke SPA pedikúře za 50,- Kč. Více se dočtete v ceníku 😉

 

Noví partneři

Máme nové partnery s velice zajímavým sortimentem. Podrobnosti k nim naleznete v sekci Partneři 😉

AKTUÁLNÍ INFORMACE K OPATŘENÍM

Příspěvek pojišťoven na přístrojovou pedikúru pro diabetiky

Aktuální informace pro diabetiky o proplácení medicinální přístrojové pedikúry pojišťovnami v roce 2024 naleznete na stránkách České podiatrické společnosti ZDE

Speciální akční balíčky

Připravila jsem pro Vás balíčky z nejoblíbenějších procedur. Můžete si je prohlédnout zde.

Cvičení s chodidly

Doporučuji kurz „Cvičení chodidlo“. Spolupracuji s paní Lindou Varnuškovou, která jako jediná v Liberci provádí lekce a kurzy na cvičení s chodidly.
Paní Varnušková, která je i instruktorkou FITNESS CENTRA A OSOBNÍ TRENÉR FITNESS, IQ Pohybový specialista a zabývá se i správným držením těla (Lordotické křivky), nabízí mým klientům, jak jedinečné cvičení, tak i odbornou pomoc a konzultace.
Více podrobností k cvičení Vám ráda sdělím, případně můžete kontaktovat přímo paní Varnuškovou na čísle +420 723 773 360.

Od stavu chodidel včetně tvaru kleneb se odvíjí spousta dalších faktorů, jako na příklad:
1. držení těla (kam při chůzi přenášíme své těžiště)
2. stav a namáhání páteře včetně krční
3. stav a namáhání kyčlí a kolen (pánevní dno)
4. bolesti či křeče v nártech a v oblasti achilovky a kotníků
5. bolesti či křeče v lýtkách
6. bolesti hlavy
7. prevence proti otlakům
atd.

Jak jsem sama na vlastní chodidla a celé nohy (včetně páteře) při prvním kurzu zjistila, tak toto cvičení je skutečně účinné a prospívá celému tělu. Již po prvních lekcích mě přestala bolet lýtka a stehna, která při své práci zatěžuji. Při pravidelném cvičení přestaly i bolesti zad. Správné chození „s chodidly“ jsem také využila v zimě, kdy jsem při chůzi po zledovatělých cestách zapojila i chodidla, a tak jsem držela lépe stabilitu a neklouzala se.
Osobně bych cvičení pod dozorem paní Varnuškové doporučila všem lidem, protože funguje, sama jsem pocítila jeho vynikající účinky!