15.6.2017

Novinky

SALON POSKYTUJE SLUŽBY OPĚT OD 11. 5. 2020.

Veškeré informace k podmínkám poskytování služeb najdete na https://salon-liris.cz/cenik/podminky-poskytnuti-sluzeb/


Těším se na Vaši návštěvu.

Kateřina Štěpánková

PF 2020

Příspěvek VZP na přístrojovou pedikúru pro diabetiky v roce 2019

VZP ČR v rámci jednoho z pilířů svého benefitního programu – Pilíř prevence onemocnění diabetes mellitus uhradí v roce 2019 svým diabetickým klientům až 1000 Kč na přístrojové ošetření nohou. Základní podmínky proplacení tohoto benefitu VZP ČR naleznete zde.
 
Příklad úspory: suchá přístrojová pedikúra senioři 400,-/ pravidelné ošetření při 6 návštěvách za rok = 2.400,- – příspěvek až 1.000,- = 1.400,-/rok = 233,-/ošetření.

Speciální akční balíčky

Připravila jsem pro Vás balíčky z nejoblíbenějších procedur. Můžete si je prohlédnout zde.

Cvičení s chodidly

Doporučuji kurz „Cvičení chodidlo“. Spolupracuji s paní Lindou Varnuškovou, která jako jediná v Liberci provádí lekce a kurzy na cvičení s chodidly.
Paní Varnušková, která je i instruktorkou FITNESS CENTRA A OSOBNÍ TRENÉR FITNESS, IQ Pohybový specialista a zabývá se i správným držením těla (Lordotické křivky), nabízí mým klientům, jak jedinečné cvičení, tak i odbornou pomoc a konzultace.
Více podrobností k cvičení Vám ráda sdělím, případně můžete kontaktovat přímo paní Varnuškovou na čísle +420 723 773 360.

Od stavu chodidel včetně tvaru kleneb se odvíjí spousta dalších faktorů, jako na příklad:
1. držení těla (kam při chůzi přenášíme své těžiště)
2. stav a namáhání páteře včetně krční
3. stav a namáhání kyčlí a kolen (pánevní dno)
4. bolesti či křeče v nártech a v oblasti achilovky a kotníků
5. bolesti či křeče v lýtkách
6. bolesti hlavy
7. prevence proti otlakům
atd.

Jak jsem sama na vlastní chodidla a celé nohy (včetně páteře) při prvním kurzu zjistila, tak toto cvičení je skutečně účinné a prospívá celému tělu. Již po prvních lekcích mě přestala bolet lýtka a stehna, která při své práci zatěžuji. Při pravidelném cvičení přestaly i bolesti zad. Správné chození „s chodidly“ jsem také využila v zimě, kdy jsem při chůzi po zledovatělých cestách zapojila i chodidla, a tak jsem držela lépe stabilitu a neklouzala se.
Osobně bych cvičení pod dozorem paní Varnuškové doporučila všem lidem, protože funguje, sama jsem pocítila jeho vynikající účinky!