15.6.2017

Partneři

Spolupráce s paní Lindou Varnuškovou je založena na cvičení s chodidly. Více o tomto přínosném cvičení najdete na stránce Novinky nebo se můžete obrátit přímo na paní Varnuškovou. Ta kromě cvičení s chodidly působí i jako osobní trenér fitness, IQ pohybový specialista a poskytuje poradenství a cvičení správného držení těla. Více o práci a kontakt na paní Varnuškovou získáte ZDE.

Paní Lenka Pokorná kromě kompletní dámské a pánské manikúry nabízí i gelové nehty s prodloužením tipu.
Dále nezapékané pudrové nehty, bílou francouzskou manikúru a zdobení a lakování nehtů na nohách.
Mezi službami nechybí ani P-Shine a parafínové zábaly na ruce pro zjemnění kůže.
Osobně jsem viděla, jak paní Lenka pracuje. Je velmi pečlivá a používá kvalitní materiály. Nabízí drobné zdobení (kamínky, kreslení, obrázky) a možné sladění nehtů s např. prstýnky apod. Více informací najdete na stránkách ZDE.

Nohy jako v bavlnce… Kvalitní a pohodlnou obuv, a to jak koženou, zdravotní, tak i sportovní nabízí rodinný obchod paní Širůčkové. Najdete tu značky jako je Piccadilly (s gelovou vložkou), HMN (francouzská kožená měkčená obuv), nebo obuv od českého výrobce firmy Bartoň, Ortoplus (česká zdravotní obuv) a firmy AZA (obuv na haluxy). Osobně můžu potvrdit, že obuv je velice kvalitní, pohodlná a podporuje správnou polohu chodidel. Botky si můžete prohlédnout a objednat ZDE.

Společnost G. P. S. Ofa působí se zdravotnickým materiálem na českém trhu od roku 1995. Je obchodním zástupcem na příklad výrobců zdravotních a kompresivních punčoch německé firmy OFA BAMBERG GmbH. Nabízí také funkční bandáže a ortézy holandské firmy Nea International b. v. (PUSH®) a produkty zaměřené na flebologii, traumatologii, ortopedii a chirurgii ruky.
Od roku 2001 je výhradním dodavatelem produktů ORTHOFIX. Naleznete tu také špičkové produkty předních světových výrobců jako jsou MEDARTIS (Švýcarsko), AREX (Francie) a další. Vše o firmě si můžete přečíst ZDE
Firma má též velice zajímavou nabídku relaxační obuvi Dux®, ortopedických stélek, ponožek (prevence halux) a kosmetiky nejen pro nohy Allpresan. Jednotlivé produkty si můžete prohlédnout na e-shopu polojasno.cz, anebo též v salonu, kde je možné se poradit a vybrat správnou velikost a typ obuvi, ponožek i kosmetiky. Při objednání a zakoupení v salonu ušetříte nejen za poštovné a balné 🙂

Firma Atelier Sousedík byla založena v roce 2003 a od té doby tvoří originální kovanná díla. Zabývá se především zakázkovou výrobou dle vlastních, popř. dodaných předloh, při které se zaměřuje na využívání klasických technologií. Každý kus je tak ručně zhotovený kovaný originál, s nezaměnitelným dekorativním charakterem, přetrvávající celé generace.
Nově se firma zaměřila na tvorbu menších interiérových doplňků a dárkových předmětů, které najdete v novém e-shopu. Vyberte si krásný originální ručně vyráběný kousek pro zkrášlení svých domovů, pro radost sebe i svých blízkých ZDE.

Oříšková pohotovost je tu pro všechny milovníky oříšků (přírodní, sladké, slané i pálivé) a semínek; sušeného ovoce, fíků a zázvoru; kokosu a chilli omáček. Výběr je opravdu velmi bohatý, ceny příznivé a podmínky dopravy vynikající (ZDARMA po Liberci a do 25 km od Liberce při objednávce nad 1.000,-). Veškeré informace vč. kontaktu najdete na stránce. Mrkněte, myslím si, že tu najdete potěšení pro svůj jazýček 😉

Firma Pejak Trading s.r.o. je velkoobchod a maloobchod zabývající se prodejem kvalitní drogerie nejen z Německa. V jejím sortimentu naleznete nejen výrobky pro praní prádla, různé čistící a mycí prostředky, ale také dětské plenky značky DADA (vyrobeny v ČR), svíčky, vůně, barvy, sirupy, pochutiny,  bytové doplňky a mnoho dalšího. Firma neustále rozšiřuje svůj sortiment.
Osobně můžu jen doporučit, protože produkty, které jsem vyzkoušela, jsou kvalitní, účinné a za opravdu dobré ceny. I komunikace s obchodem je příjemná a dodání zboží rychlé. Vše si můžete prohlédnout a objednat ZDE.