15.6.2017

Partneři

Spolupráce s paní Lindou Varnuškovou je založena na cvičení s chodidly. Více o tomto přínosném cvičení najdete na stránce Novinky nebo se můžete obrátit přímo na paní Varnuškovou. Ta kromě cvičení s chodidly působí i jako osobní trenér fitness, IQ pohybový specialista a spokytuje poradenství a cvičení správného držení těla. Více o práci a kontakt na paní Varnuškové získáte ZDE.

Spolupracuji také s paní Tatianou Schreiberovou, módní konzultantkou společnosti Cavalier. Firma ukzauje, že muži a ženy se nemusí přizpůsobovat konfekci v běžných obchodech. Že existuje příjemná a kvalitní  originální alternativa oblečení šitého přímo na míru. Paní Schreiberové je nejen odbornice, ale velice příjemná a šikovná poradkyně, která s Vámi vytvoří unikátní kousky dle Vašich představ, a to nejen pro businessové prostředí. Kontakt je ZDE.

Nohy jako v bavlnce… Kvalitní a pohodlnou obuv, a to jak koženou, zdravotní, tak i sportovní nabízí rodinný obchod paní Širůčkové. Najdete tu značky jako je Piccadilly (s gelovou vložkou), HMN (francouzská kožená měkčená obuv), nebo obuv od českého výrobce firmy Bartoň, Ortoplus (česká zdravotní obuv) a firmy AZA (obuv na haluxy). Osobně můžu potvrdit, že obuv je velice kvalitní, pohodlná a podporuje správnou polohu chodidel. Botky si můžete prohlédnout a objednat ZDE.