6.3.2018

Ceník

Pedikúra

Manikúra

Suchá medicinální pedikúra 1.návštěva 500,-/ pravidelně 450,-Kč

Suchou pedikúru provádíme vysokootáčkovým přístrojem s diamantovými frézami. Při pedikúře Vám zkrátíme a upravíme nehty, odstraníme zrohovatělou kůži, popřípadě i kuří oka a zarostlé nehty. Ošetříme nehty regeneračním bezbarvým lakem a celou pedikúru zakončíme krátkou relaxační masáží pomocí přírodního výživného krému.

Kombinovaná medicinální pedikúra 1.návštěva 550,-/ pravidelně 490,-Kč

Tento typ pedikúry je kombinace suché medicinální pedikúry a perličkové lázně ve speciální vaničce, kde je Vašim nohám dopřáno prokrvení a uvolnění. Při lázni dochází zároveň i k změkčení zrohovatělé kůže, kterou Vám následně čepelkou odstraníme. Pedikúru zakončíme stejně jako u suché pedikúry lakováním a krátkou relaxační masáží.

Exklusivní SPA pedikúra 600,- Kč

Tato pedikúra má výborné výsledky při hojení a regeneraci nohou. Používáme kosmetiku s hadí tukem, který má dobré antibakteriální a protiplísňové účinky. Zabraňuje vzniku drobných kožních infekcí, odstraňuje zápach, svědění, zmírňuje podráždění, pocení, hojí rány a oděrky. Zabraňuje vzniku prasklinek a kuřích ok, změkčuje odumřelé vrstvy na patách a chodidlech, stimuluje krevní oběh a zjemňuje a hydratuje kůži nohou včetně pat. Postup je stejný jako u kombinované medicinální pedikúry, doplněný o zábal regeneračním, antibakteriálním a hojivým balzámem s obsahem hadího tuku. Pedikúru zakončíme krátkou masáží, při níž vmasíruje krém s hadím tukem. Po hadí pedikúře budou Vaše nohy dokonale ošetřené, jemné a hladké.

SPA pedikúra TEKUTÁ SŮL 600,- Kč

Tato SPA pedikúra je kombinovaná medicinální pedikúra doplněná o peeling a zábal dělaný regeneračními a vyživujícími přípravky s obsahem mořské soli. Dle své chuti si sami můžete vybrat aroma-terapeutickou vůni. Na závěr dopřejeme Vašim nohám krátkou relaxační masáž pomocí přírodního výživného krému. Po této pedikúře budou Vaše nohy dokonale vyživené a hebké.

SPA pedikúra PIVNÍ LÁZEŇ 550,- Kč

Pivo má na pokožku vynikající působení, protože má antibakteriální a protiplísňové účinky. Také odstraňuje zápach, svědění, zmírňuje podráždění, pocení a kůži nohou krásně regeneruje, protože je bohaté na vitamíny. Postup je stejný jako u kombinované medicinální pedikúry, jen při perličkové lázni ve speciální vaničce, kde je Vašim nohám dopřáno prokrvení a uvolnění, použijeme pro koupel nohou pivo (dle momentálních zásob ;D). Dále zkrátíme a upravíme nehty, odstraníme zrohovatělou kůži, popřípadě i kuří oka a zarostlé nehty. Nehty ošetříme regeneračním bezbarvým lakem a celou pedikúru zakončíme krátkou relaxační masáží pomocí přírodního výživného krému.

Parafínový zábal 60,- Kč (ke SPA pedikúře 40,-Kč)

Parafínový zábal je ideální procedura, která kombinuje ozdravující i estetické účinky. Zábal provádíme přiložením pláten namočených do horkého parafínu (teplota cca 40-50°C) bohatého na vitamíny. Při zábalu dochází k celkovému prohřátí, které pomáhá při revmatických problémech, prokrvuje a zjemňuje pokožku a působí dobře i na nervovou soustavu. Především regeneruje suchou a popraskanou kůži, pomáhá zjemnit hrubou, zatvrdlou a mozolovitou pokožku (otlaky), protože díky teplu se do pokožky lépe vstřebávají regenerační balzámy a krémy. Také při něm dochází k uvolnění bolesti drobných kloubů a ztuhlých svalů a vazů. Pravidelnými parafínovými zábaly docílíte jemné, vyživené a pružné pokožky.

Reflexní masáž chodidel 380,- Kč

 

Jednobarevné lakování v ceně pedikúry.

Klasická manikúra 1.návštěva 320,-/ pravidelně 300,-Kč

Při klasické manikúře Vám zajistíme dokonalou péči o Vaše nehty a ruce. Upravíme délku a tvar nehtů, změkčíme a odstraníme zrohovatělou kůžičku, nehty vyleštíme a ošetříme regeneračním bezbarvým lakem. Na závěr dopřejeme Vašim rukám krátkou relaxační masáž pomocí přírodního výživného krému.

Manikúra s P-Shine 1.návštěva 380,-/pravidelně 350,-Kč
(ke SPA manikúřa 50,- Kč)

P-Shine je speciální japonská metoda s použitím přípravků obsahujících pravý včelí vosk a minerály. Při této metodě dochází k regeneraci vlastních nehtů, protože P-Shine zbavuje nehty lámání, třepení a dodá jim lesk. Zároveň při pravidelné a dlouhodobé aplikaci zabraňuje tvorbě záděrek a podporuje pevnost a přirozený růst nehtů. P-Shine je vhodný jak pro ženy, tak pro muže a provádí se při klasické manikúře, kdy nahrazuje regenerační bezbarvý lak. Doporučujeme především pro regeneraci po odstranění gelových nehtů.

Exklusivní SPA manikúra 400,- Kč

Při této manikúře pocítí Vaše ruce okamžitě blahodárný účinek. Kosmetika s hadím tukem poskytne zklidnění, rychlou obnovu a hojení poškozené pokožky, aktivuje obranné funkce kůže a dodá buňkám potřebnou výživu. Tento typ SPA manikúry je výborný při regeneraci nehtů po odstraněný gelových nehtů či gel laků!Upravíme Vám délku a tvar nehtů, ošetříme kůžičky, vše jako při klasické manikúře, jen po lázni použijeme pro leštění a regeneraci nehtů a kůžičky antibakteriální a hojivý balzám s obsahem hadího tuku. Pro ošetření nehtů si můžete potom vybrat buď lakování regeneračním bezbarvým lakem, nebo P-Shine. Na závěr manikúry Vám vmasírujeme regenerační hydratační krém s hadím tukem.

SPA manikúra TEKUTÁ SŮL 400,- Kč

Typ speciální manikúry, při které navíc Vaše ruce ošetříme lázní, peelingem a zábalem přípravky s obsahem mořské soli. Sůl má pro pokožku a nehty regenerační a vyživující účinky. Dle své chuti si sami můžete vybrat aromaterapetickou vůni. Lázeň, kterou používáme při všech typech SPA manikúry, tvoří směs přírodních látek a BIO kosmetiky a má jak regenerační, tak bělící účinek na Vaše nehty. Pro ošetření nehtů si můžete vybrat buď lakování regeneračním bezbarvým lakem, nebo P-Shine. Na závěr dopřejeme Vašim rukám krátkou relaxační masáž pomocí přírodního výživného krému.

SPA manikúra HEDVÁBNÁ DOKONALOST 400,- Kč

Při této manikúře používáme přípravky s hedvábnými proteiny, které zvyšují pružnost, pomáhají obnovit strukturu pokožky a zabraňují jejímu stárnutí. Po lázni, upravení tvaru a délky nehtů a ošetření kůžičky, Vám očistíme ruce peelingovým gelem s bělícím účinkem a jemným peelingem s mořskou solí. Pro ošetření nehtů si můžete vybrat buď lakování regeneračním bezbarvým lakem, nebo P-Shine. Po závěrečné masáži rukou hedvábným krémem provedeme na 5 minut zábal pro zvýšení účinku.

Luxusní PERLOVÁ SPA manikúra 400,- Kč

Perlový prášek, který je vyroben z přírodních říčních perel, je jedním z nejznámějších prostředků tradiční čínské medicíny. Obsahuje komplexní minerály a stopové prvky s vysokým obsahem vápníku, všechny esenciální aminokyseliny a perlový protein. Díky tomuto složení zpomaluje proces stárnutí, zlepšuje elasticitu kůže, zpevňuje nehty a vyhlazuje vrásky. Po klasické manikúře, při níž Vám upravíme délku a tvar nehtů, uděláme lázeň a ošetříme kůžičky, dopřejeme Vašim rukám omlazující a dokonale ošetřující zábal minerální kašičkou z perlového prášku. Manikúru zakončíme vmasírováním krému doplněným o perlový prášek.

Peeling + parafínový zábal rukou 95,- Kč
(ke SPA manikúře 60,- Kč)

Parafínový zábal je ideální procedura, která kombinuje ozdravující i estetické účinky. Ponořením rukou do parafínu bohatého na vitamíny o teplotě cca 55°C dochází k celkovému prohřátí, které pomáhá při revmatických problémech, prokrvuje a zjemňuje pokožku a působí dobře i na nervovou soustavu. Zábaly regenerují suchou a popraskanou kůži, pomáhají zjemnit hrubou, zatvrdlou a mozolovitou pokožku a zpevňují a ošetřují nehty a jejich okolí. Také při nich dochází k uvolnění bolesti drobných kloubů rukou, ztuhlých svalů a zápěstí, které vzniká následkem jednostranné námahy např. při práci na počítači. Pravidelnými parafínovými zábaly docílíte nejen zpevněných nehtů, ale i krásné jemně hedvábné, vyživené a pružné pokožky.

Jednobarevné lakování v ceně manikúry.

Zajímavé akce naleznete ZDE.

Kompletní aktuální ceník platný od 1. 5. 2018 naleznete ZDE.
Ceny jsou vč. 21% DPH a senioři 65+ u nás mají zvýhodnění 15%.
Změny termínů je třeba hlásit nejpozději 24 hodin předem. Při zrušení termínu v den objednání je účtován storno poplatek ve výši 30% ceny ošetření.