15.6.2017

Partneři

Pro členy Klubu pevného zdraví Všeobecné zdravotní pojišťovny poskytujeme slevu ve výši 15 % na služby Salonu Liris dle vlastního výběru (pedikúra, manikúra, netýká se prodeje kosmetiky a zvýhodněných akcí salonu).

Profesionální masážní studio ARELAX se nachází v naprostém centru Liberce. Poskytuje široké spektrum masáží (od klasických relaxačních masáží až po speciální např. breussovu mašáž).

Slevový akcelerátor greslicka.cz sdružuje produkty, které se vyznačují prémiovou kvalitou. Ve výběru upřednostňuje serioznost a kvalitu před kvantitou a laciností.

CZ-Zlatéruce.cz je poptávkový web, který vykrývá poptávky zadané do systému vlastním potenciálem. Disponuje týmem zkušených z různých oborů a je schopen pružně reagovat.

Naše spolupráce s Lindou Varnuškovou je založena na cvičení s chodidly. Více o tomto přínosném cvičení na stránce Novinky nebo na uvedených kontaktech.

Spolupracujeme také s Tatianou Schreiberovou - módní konzultantkou společnosti Cavalier. Cavalier dokazuje, že  muži nemusí oblékat v konfekci a existuje příjemná alternativa.