15.6.2017

Novinky

AKCE DUBEN 2019

Pomalu se nám začíná oteplovat, a tak je správný čas dopřát svým nohám důkladnou regenerační péči. Tož, aby v otevřených botách vypadaly nohy hezky a nestrašily třeba popraskané paty. A proto jsem pro Vás připravila AKCI - SPA REGENERAČNÍ PEDIKÚRA v délce 70-80 minut za cenu 520,- Kč (regenerační zábal a důkladná masáž chodidel).

Při této pedikúře kromě klasického ošetření, dopřejeme Vašim nohám ještě speciální zábal pomocí regeneračních balzámů. Je to kombinace balzámu
- preventivního (působí proti plísním, na ekzémy, reguluje pocení a je výborný pomocník při unavených a oteklých nohách)
- regeneračního (zklidňuje podráženou pokožku, a dokonale vyživuje a hydratuje i silně zrohovatělou, suchou a popraskanou kůži, pravidelné používání zabraňuje vzniku prasklinek, kuřích ok a mozolů)
Celou pedikúru potom zakončíme namazáním a důkladným vmasírováním vyživujícího krému, který doplní a umocní působení balzámů.

A to ještě není všechno, kdo si v dubnu dopřeje tuto akci, bude si moci vybrat jako DÁREK ZDARMA jeden ze dvou úžasných krémů. Jsou to miláčci s velice příjemnou texturou a zvláčňujícími, vyživujícími účinky pro nohy a i ruce. Což se na léto určitě hodí. Krém, který si vyberete, Vám objednám a předám při Vaší příští návštěvě. Tak co myslíte, zaslouží si Vaše nohy vyživující pohlazení?

Spolupráce s FC Slovan Liberec roce 2019

Nově pro rok 2019 jsem navázala spolupráci s naším skvělým FC Slovan Liberec. Pro zaměstnance a hráče jsem připravila zvýhodněný medicinální program (informace zde) a pro fanoušky jsou připraveny dárkové poukazy na služby, které můžete získat při utkáních. Těším se na viděnou s Vámi 😉

Příspěvek VZP na přístrojovou pedikúru pro diabetiky v roce 2019

VZP ČR v rámci jednoho z pilířů svého benefitního programu – Pilíř prevence onemocnění diabetes mellitus uhradí v roce 2019 svým diabetickým klientům 1000 Kč na přístrojové ošetření nohou. Základní podmínky proplacení tohoto benefitu VZP ČR naleznete zde.
 
Příklad úspory: suchá přístrojová pedikúra senioři 380,-/ pravidelné ošetření
při 6 návštěvách za rok = 2.280,- - příspěvek 1.000,- = 1.280,-/rok = 213,-/ošetření.

Speciální akční balíčky

Připravila jsem pro Vás balíčky z nejoblíbenějších procedur. Můžete si je prohlédnout zde.

Cvičení s chodidly

Doporučuji kurz „Cvičení chodidlo“. Spolupracuji s paní Lindou Varnuškovou, která jako jediná v Liberci provádí lekce a kurzy na cvičení s chodidly.
Paní Varnušková, která je i instruktorkou FITNESS CENTRA A OSOBNÍ TRENÉR FITNESS, IQ Pohybový specialista a zabývá se i správným držením těla (Lordotické křivky), nabízí mým klientům, jak jedinečné cvičení, tak i odbornou pomoc a konzultace.
Více podrobností k cvičení Vám ráda sdělím, případně můžete kontaktovat přímo paní Varnuškovou na čísle +420 723 773 360.

Od stavu chodidel včetně tvaru kleneb se odvíjí spousta dalších faktorů, jako na příklad:
1. držení těla (kam při chůzi přenášíme své těžiště)
2. stav a namáhání páteře včetně krční
3. stav a namáhání kyčlí a kolen (pánevní dno)
4. bolesti či křeče v nártech a v oblasti achilovky a kotníků
5. bolesti či křeče v lýtkách
6. bolesti hlavy
7. prevence proti otlakům
atd.

Jak jsem sama na vlastní chodidla a celé nohy včetně páteře při prvním kurzu zjistila,
tak toto cvičení je skutečně vynikající a prospívá celému tělu. Již po prvních lekcích mě přestala bolet lýtka a stehna, která při své práci též často zatěžuji.A při pravidelném cvičení přestaly i bolesti páteře. A správné chození „s chodidly“ jsem
využila i v zimě, kdy jsem při zapojení chodidel neměla problém chodit i po zledovatělém chodníku.
Osobně bych toto cvičení pod dozorem paní Varnuškové doporučila všem lidem, protože jsem sama pocítila jeho vynikající účinky!