15.6.2017

Novinky

AKCE prosinec 2017

Jelikož je nyní nejlepší doba pro regeneraci nohou (nehtů a chodidel), připravila jsem pro Vás na měsíc prosinec báječnou akci.

SPA pedikúra TEKUTÁ SŮL (peeling se zábalem)

v délce cca 80 minut za cenu kombinované medicinální pedikúry 460,-Kč

Vybrala jsem tuto SPA pedikúru proto, že je jak účinná, tak i velice oblíbená u mých klientů.
Jedná se o kombinovanou medicinální pedikúru doplněnou o peeling a zábal dělaný regeneračními a vyživujícími přípravky s obsahem mořské soli značky tianDe. Dle své chuti si sami můžete vybrat aroma-terapeutickou vůni soli. Hned po první proceduře můžete vidět a cítit okamžité zlepšení stavu chodidel a nehtů. A po závěrečné uvolňující masáži se budete cítit opravdu příjemně a Vaše nohy budou dokonale hebké a vyživené.

Na tuto akci se nevztahuje sleva 15% pro členy klubu KPZ pojišťovny VZP.

Cvičení s chodidly

Doporučuji kurz „Cvičení chodidlo“. Spolupracuji s paní Lindou Varnuškovou, která jako jediná v Liberci provádí lekce a kurzy na cvičení s chodidly.
Paní Varnušková, která je i instruktorkou FITNESS CENTRA A OSOBNÍ TRENÉR FITNESS, IQ Pohybový specialista a zabývá se i správným držením těla (Lordotické křivky), nabízí mým klientům, jak jedinečné cvičení, tak i odbornou pomoc a konzultace.
Více podrobností k cvičení Vám ráda sdělím, případně můžete kontaktovat přímo paní Varnuškovou na čísle +420 723 773 360.

Od stavu chodidel včetně tvaru kleneb se odvíjí spousta dalších faktorů, jako na příklad:
1. držení těla (kam při chůzi přenášíme své těžiště)
2. stav a namáhání páteře včetně krční
3. stav a namáhání kyčlí a kolen (pánevní dno)
4. bolesti či křeče v nártech a v oblasti achilovky a kotníků
5. bolesti či křeče v lýtkách
6. bolesti hlavy
7. prevence proti otlakům
atd.

Jak jsem sama na vlastní chodidla a celé nohy včetně páteře při prvním kurzu zjistila,
tak toto cvičení je skutečně vynikající a prospívá celému tělu. Již po prvních lekcích mě přestala bolet lýtka a stehna, která při své práci též často zatěžuji.A při pravidelném cvičení přestaly i bolesti páteře. A správné chození „s chodidly“ jsem
využila i v zimě, kdy jsem při zapojení chodidel neměla problém chodit i po zledovatělém chodníku.
Osobně bych toto cvičení pod dozorem paní Varnuškové doporučila všem lidem, protože jsem sama pocítila jeho vynikající účinky!